Nieświadomość

Nie wiesz, kto zająłby się twoim blogiem? 
Tutaj możesz poczekać, aż ktoś go przygarnie pod swoje skrzydła.
Zgłoszenia, które nie spotkały się z zainteresowaniem bet, po sześciu miesiącach wiszenia zostaną usunięte.

O WIELE BARDZIEJ SKUTECZNE ORAZ SZYBSZE BĘDZIE PISANIE BEZPOŚREDNIO DO BET. NIE GWARANTUJEMY, ŻE WSZYSTKIE TU ZAGLĄDAJĄ.

ZNAJDŹ BETĘ 

7 komentarzy:

 1. Hej. Poszukuję bety, która byłaby taka miła i sprawdziła moje opowiadanie. Cóż co moim zdaniem warto sprawdzić i z czym, wiem, że mam problem? Przecinki, literówki no i gapy typu "nierówna" zamiast "nie równa"
  Jeśli jakaś beta byłaby na tyle miła i zechciała się podjąć tego zdania opowiadanie wyślę mailem.
  Z góry dziękuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć. Szukam osoby, która zajęłaby się betowaniem fanfika związanego z (grą) Resident Evil (czasy pre-RE0). Na razie nie publikuję, mam gotowy pierwszy rozdział.

  Będę wdzięczna za odzew, jeżeli ktoś znajdzie czas i chęci. Kontakt: restlessdreams93@gmail.com

  Pozdrawiam
  Restless Dream

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej. Szukam osoby, która zechciałaby poprawić moje pierwsze fanfiction, które pisałam ponad dwa lata temu. Nie jest ono wybitne, to były moje początki,ale z uwagi na to, że coraz więcej osób dodaje je do listy lektur chcę, żeby jako tako ono wyglądało, gdyż mam wrażenie, że po przeczytaniu tej pracy czytelnik nie skusi się na moje dalsze prace( a styl mi się zmienił). Na pewno chodzi mi przede wszystkim o błędy interpunkcyjne, zachowanie pracy w jednym czasie (przeszłym). Gdyby ktoś chciałby się podjąć tego to poprosze o kontakt drogą e-mail: smacznyarbuz99@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Witajcie, postanowiłem napisać tutaj, bo gdzie nie wchodzę to wszystkie kolejki są pozamykane. Ostatnio noszę się z zamiarem publikowania bardziej na poważnie, a co za tym idzie, chciałbym przenieść wszystko co do tej pory stworzyłem na jeden blog. Jednocześnie też chciałbym to poprawić i publikować w jakimś regularnym odstępie czasu (oczywiście dopuszczam możliwe obsunięcia, bo każdy ma życie prywatne i bywa w nim różnie). Poszukuję więc osoby, która zechciałaby ze mną współpracować na stałe i nie chciałbym by to była osoba, która ma słomiany zapał i zniknie nawet mnie o tym nie informując. Jeśli ktoś z was byłby chętny do nawiązania takiej stałej współpracy, to proszę o maila:
  tychon.dd@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry.
  Mam wątpliwości, do której bety ewentualnie się zgłosić z trochę niepoważnym i groteskowym pastiszem horrorów.
  Miłego dnia,
  mendoid Corteen, Fenoloftaleina

  PS Mowa o blogu: niosl-slepy-kulawego.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobry wieczór.
  Czy któraś z bet skusiłaby się na betowanie bloga z recenzjami filmów?
  Dziękuję za odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobry (późny) wieczór,
  czy jest może jakaś beta, która z chęcią poczytałaby wypociny o psim życiu? Jestem chaotyczną osobą i już wystarczająco mam tej cechy w swoim życiu, więc przydałby mi się ktoś, kto trochę ogarnie mojego piśmienniczego rumaka na blogu :P

  Będę wdzięczna za odpowiedź,
  Kasia :)
  szczekamy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon