Beannderhia
Co tak?
Nie odmówię opowiadaniom kryminalnym, ostrzegam jednak, że to gatunek, do którego mam ogromny sentyment, więc prześwietlę wszystko dokładnie, przyczepię się nawet do najmniejszej dziury w fabule. Można się do mnie zgłaszać z opowiadaniami erotycznymi – pod warunkiem, że cała treść nie skupia się na samych stosunkach płciowych, zachwalaniu głównej bohaterki (ew. głównego bohatera), wielkiej miłości bez ładu i składu – krótko mówiąc, typowych G(r)ejowych maniaków nie przyjmuję, żeby była jasność. Ponadto jestem w stanie przejrzeć dramaty, thrillery, opowiadania przygodowe, obyczajowe, horrory – które również przeszyję sokolim wzrokiem. Historie na podstawie mangi/anime (w tym yaoi, yuri) przyjmuję pod warunkiem, że znajomość tematu nie jest konieczna (jednakże jest duże prawdopodobieństwo, iż nadrobię zaległości mimochodem). Sensacyjne i zbiory opowiadań także przyjmę bez kręcenia nosem. Natomiast jeśli chodzi o romans, sprawdzę, ale możliwe jest, że – gdy mi nie podpasuje – zakończę współpracę.

Co nie?
Wszystko, czego nie wymieniłam powyżej. Oczywiście nie bronię pisać z zapytaniem o przygarnięcie swojej twórczości, nie gryzę za mocno.

Mocne strony
Składnia, logika, ortografia, zapis dialogów, literówki, interpunkcja.

Słabe strony
Może tak – jeżeli czegoś nie wiem, a jest tego sporo, staram się douczyć czy to w Internecie, czy podręcznikowo. Nikt nie jest nieomylny, toteż zdarza mi się popełnić błąd. Dlatego za swoje gafy (i te przeoczone w tekście) całkowicie odpowiadam tylko ja.
Niestety mam beznadziejną pamięć (walczę z tym). Jeżeli nie wysłałam rozdziału po tygodniu i nic o zastoju nie wspomniałam, pisz, z pewnością zapomniałam.

Dodatkowo:
– Tekst sprawdzam w Wordzie albo dokumencie Google – uprzejmie proszę o podsyłanie prac w formatach .docx lub .doc
– Na sprawdzenie jednego rozdziału mam siedem dni. W przypadku treściwszej części (kilku rozdziałów za jednym razem) daję sobie nieokreśloną ilość czasu – niestety, maszyną nie jestem i mam życie poza Internetem.
– Gdy przytłoczy mnie natłok obowiązków i nie będę miała czasu, by zmieścić się w terminie oddania pracy, poinformuję o opóźnieniach i oszacuję termin podesłania sprawdzonej treści.
– Sposób betowania omawiam w przysłanym dokumencie po uprzednim sprawdzeniu. Używam funkcji komentarzy.
– Jestem wredna i sarkastyczna, ale nikogo jeszcze nie zjadłam. Jeśli coś mi nie pasuje, piszę o tym. Staram się dokładnie tłumaczyć popełnione błędy.
– W przypadku chęci nawiązania współpracy prosiłabym, aby na samym początku się przedstawić pseudonimem, jaki obrałeś w bloggerze – jako autor swojego opowiadania. Niezbędne jest również, by w skrócie poinformować, o czym piszesz, z jakimi błędami się zmagasz i czego ode mnie oczekujesz. Byłabym też wdzięczna za podawanie linku do swojej strony, na której publikowana jest (bądź będzie) historia.
– Nie wymagam ciągłego komunikowania się ze mną, ale po upływie co najmniej pięciu miesięcy – bez uprzedniej wiadomości o losach twórczości – współpraca zostaje zerwana i nie muszę o tym informować.
     

Wiek
Stara.
Stała współpraca (max. 5)
 1. Queen
2. Yuriko
3. Rosisi
4.
5. Sama decyduję, co aktualnie wezmę, czego nie. Więc kolejka z reguły otwarta. 

Współpraca jednorazowa:  nie
 
Kontakt
1. Pamelitta983@gmail.com 

3 komentarze:

 1. Współpracowałam z Penną przez ładny rok i muszę przyznać, że dziewczyna jest naprawdę solidna. Odwala kawał dobrej roboty! :)Oddaje rozdziały bardzo szybko, kilka razy zdarzyło się, że dostałam rozdział jeszcze w tym samym dniu, w którym go wysłałam. Jestem bardzo zadowolona z współpracy.
  Polecam tę betę - jest naprawdę świetna w tym co robi! ;)
  Pozdrawiam ciepło,
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 2. Penna jest wspaniałą betą. Podziwiam jej cierpliwość i to, że mnie nie wyrzuciła z kolejki, chociaż nie dawałam znaku życia od dwóch i pół miesiąca.
  Współpraca z nią jest rewelacyjna. Szybko odsyła poprawione rozdziały.
  Gorąco polecam! :)
  Pozdrawiam,
  Ithrise

  OdpowiedzUsuń
 3. Współpracuję z Penna od niedawna, jest naprawdę wspaniała. Poprawiony rozdział otrzymałam naprawdę szybko. :) odpowiada mi również forma w jakiej Penna poprawia tekst ponieważ jest ona zrozumiała.
  Jest naprawdę świetna w tym co robi :D
  Pozdrawiam,
  Beatrice

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon