Agrat bat Machlat

Co tak? 

Wampiry, wilkołaki, anioły, demony, elfy, magowie, wszystko, każdy typ fantasy; horrory; panteony bóstw, mitologie, opowiadania religijne (do omówienia); opowiadania erotyczne, wulgarne, kontrowersyjne, turpistyczne; romanse (biorę to na klatę, ale przy schematycznych wypocinach, gdzie główną bohaterką jest nastolatka będąca wcieleniem autorki, mogę być niemiła);
FF:
Harry Potter
  Gra o Tron
Supernatural
Vikings
Pamiętniki Wampirów (tylko nie róbcie zakochanego kundla z Damona)
Salem 
i inne, proszę pytać.

Co nie? 

 Opowiadania stricte historyczne (mam słabą pamięć, zatem jeśli opcio wymaga szczegółowej znajomości historycznej odpadam), fanowskie, o postaciach Disneya, parodie, opowiadania psychologiczne, mangi i anime, FF do gier, poezja.

Silne strony: 

Ortografia, powtórzenia, zapis dialogów, literówki, logika, kreacja świata przedstawionego i bohaterów.

Słabe strony: 

Zdarza mi się zapomnieć bardziej szczegółowe kwestie z kanonu w przypadku fanfików. 
Bywa, że umykają mi przecinki, zwłaszcza kiedy pochłonie mnie fabuła.

Wiek: 

Stara, ale jara.

 Zaprasza do siebie: 


 Stała współpraca: 

Zakrzywienie Czasu  (Violette Laurent)
Hated Love (Roztrzepana Lala)
Akademia Chrumków (Lilyanne Balor)


Otwarta kolejka. Przyjmuję.

 Kontakt: 

agratbatmachlat69@gmail.com

Inne: 

1. Teksty przyjmuję tylko w Wordzie. (format .doc, .docx)
2. Jeśli chcesz nawiązać współpracę, napisz krótko w wiadomości o czym piszesz, jak długo piszesz, jak często; podaj ewentualny adres bloga. Myślałam, że to oczywiste, jednak, jak widzę, nie dla wszystkich.
3. Betowany rozdział czytam zazwyczaj tylko raz.
4. Swoje uwagi zaznaczam w komentarzach.
5. Bywa, że na rozdział u mnie trzeba poczekać nawet kilka (tygo)dni (coraz częściej), bywa, że odsyłam jeszcze tego samego dnia.
6. Jeśli nawiążemy już współpracę, wysyłany rozdział odpowiednio zatytułuj: podaj tytuł bloga, nr rozdziału, swój nick/nazwę pod jaką piszesz do mnie maile.

2 komentarze:

  1. Dziś dostałam od naszej drogiej Agrat bat Machlat zbetowany rozdział. Ludzie dziewczyna jest fantastyczna. Zna się na tym co oferuje i robi to naprawdę fachowo. Ze świecą szukać takiego Beta Reader'a.

    OdpowiedzUsuń
  2. Oczywiście, że tak, droga Zokiro. Agrat jest naprawdę świetną betą i niesamowicie miłą osobą. Dobrze mi się z nią współpracuje. Cieszę się, że do niej napisałam, bo właśnie na kimś takim mi zależało. Chciałam poznać betę, która będzie się ze mną dobrze dogadywała, ale jednocześnie wytknie mi wszystkie moje głupie błędy, z których potem będziemy mogły się wspólnie naśmiewać :)

    OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon