Davina Baine

Co tak? 

Horrory (im krwawsze, tym lepsze), thrillery, kryminały, science fiction i opowiadania fantasy. Chętnie przygarnę wszystko związane z mitologią celtycką, wilkołakami i innymi stworzeniami o nadprzyrodzonych zdolnościach, ale też z modyfikacjami genetycznymi (jako dumna studentka biotechnologii) czy fan fiction (wystarczy zapytać). Opowiadania erotyczne, kontrowersyjne, o homoseksualistach – jak najbardziej. Zbiory opowiadań lub współpraca jednorazowa – nie ma problemu.

Co nie? 

Opowiadania historyczne, historie fanowskie (o gwiazdach, aktorach, sportowcach – czasami robię wyjątki), fan fiction potterowskie, manga i anime, poezja, dramaty.

Silne strony: 

Ortografia, interpunkcja, stylistyka, logika, powtórzenia, literówki, kreacja świata przedstawionego i bohaterów, ogólny wygląd tekstu.

Słabe strony: 

Czasem coś mi umknie, jestem tylko człowiekiem.

Wiek: 

Rocznik '96.

Zaprasza do siebie: 

Coming soon.

Stała współpraca (max. 4):  

Trudne związki | Suguri
Cyberpunk stories | graf zer0

 

Kontakt: 

E-mail: anaitis.reitz@gmail.com

5 komentarzy:

 1. Davina Baine to cierpliwa osoba i przede wszystkim wyrozumiała. W innym wypadku nie zdecydowałaby się na stałą współpracę z kimś takim, jak ja. ; )

  Korekta na wysokim poziomie, przynajmniej moim skromnym zdaniem. Davina nie ogranicza się tylko do podkreślania błędów. Tłumaczy je, proponuje jak poprawić fragmenty, ingeruje w tekst, ale finalna decyzja i tak należy do autora. Lub autorki.

  Kultura osobista na jeszcze wyższym poziomie, co się chwali. Na odpowiedź nie trzeba czekać długo. Na poprawiony rozdział także, choć to kwestia gustu. Trzeba przyznać, że ja również należę do cierpliwych osób.

  Czy polecam? Serducho krzyczy, że tak, jak najbardziej, rozum, że nie, bo im więcej tekstów do sprawdzania, tym mniej czasu na moje. Ale luz, podzielę się.

  PS. "graf zer0" piszemy z małej. : P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo się zarumienię. :D Bardzo dziękuję za miłe słowa. :) A błąd już poprawiony, wybacz. Nawet mnie się zdarza. :D

   Usuń
 2. Prosiłbym o aktualizację linku do bloga.
  Obecny to: https://cyberpunkystories.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

© Agata dla WioskaSzablonów | Technologia blogger. | Freepik FlatIcon